BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//Podworko.art - ECPv6.5.1.5//NONSGML v1.0//EN
CALSCALE:GREGORIAN
METHOD:PUBLISH
X-WR-CALNAME:Podworko.art
X-ORIGINAL-URL:https://podworko.art
X-WR-CALDESC:Events for Podworko.art
REFRESH-INTERVAL;VALUE=DURATION:PT1H
X-Robots-Tag:noindex
X-PUBLISHED-TTL:PT1H
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:Europe/Warsaw
BEGIN:DAYLIGHT
TZOFFSETFROM:+0100
TZOFFSETTO:+0200
TZNAME:CEST
DTSTART:20250330T010000
END:DAYLIGHT
BEGIN:STANDARD
TZOFFSETFROM:+0200
TZOFFSETTO:+0100
TZNAME:CET
DTSTART:20251026T010000
END:STANDARD
END:VTIMEZONE
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250606T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250606T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250507T184536Z
LAST-MODIFIED:20250523T190909Z
UID:6417-1749232800-1749232800@podworko.art
SUMMARY:OPEN PODWÓRKO VOL.6 | ONNA WAVE
DESCRIPTION:siema\, witamy ponownie! z tej strony ekipa Podwórko.art i mamy przyjemność zaprosić Was na specjalną – damską edycję naszego flagowego wydarzenia\, które promuje świeżą falę artystów!\nwspólnie stwierdziliśmy\, że do tej pory zdecydowanie za mało wokalistek odwiedziło naszą scenę\, dlatego w czerwcu mamy zamiar to nadrobić. \n👂06.06.2025\, piątek\n👂Podwórko.art | Scena Ucho\n👂30 PLN w przedsprzedaży* | 35 PLN na bramce w dzień eventu\n👂partnerem wydarzenia jest marka The Kraken – https://global.krakenrum.com \n*bilety online dostępne w przypiętym linku na wydarzeniu fb\n*w dniu imprezy będą czekać na Was promocje na wybrane produkty Krakena oraz free shoty dla pierwszych gości \n📢TIME TABLE📢\n18:00 bramka + przed otwieramy ogródek!\n18:30 Julia Sistermann\n19:15 Clayknot\n20:15 OLGIA\n21:15 nat cichocka\n22:15 Ola Poskrop \nOpen Podwórko to świeże spojrzenie na lokalną (i już nie tylko!) scenę muzyczną. Przyglądamy się tym\, którzy odsłuchów nie liczą (jeszcze) w milionach\, a ich twórczość zasługuje na zaprezentowanie szerszej publice! \nArtystki\, które wystąpią na szóstej edycji: \n· Julia Sistermann · 19-letnia artystka\, która na scenie muzycznej zadebiutowała u boku rapera skinnypope w utworze „NIEBO NA ZIEMI”. Do tej pory występowała jedynie gościnnie. Julia uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Iławie\, gdzie nauczyła się gry na fortepianie oraz poczuła\, że śpiew to jej bajka. Jak sama wspomina\, nie ma jednolitego gustu muzycznego\, ale jej największymi inspiracjami są artyści tacy jak Vito Bambino\, Lauryn Hill\, Zalia czy też Hotel Ugly. Jej piosenki są historiami z życia skupiającymi się na emocjach jakie przeżywa. Na swoim debiutanckim koncercie zagra przedpremierowy materiał! \nsprawdź muzykę: https://tiny.pl/xjcwhggy\nwejdź na instagram: https://www.instagram.com/juliasistermann \n· Clayknot · solowy nadmorski projekt Pauli Duduś będący mieszanką alternatywnego rocka i bedroom popu. Clayknot charakteryzuje się łączeniem miękkiej i szumiącej gitary z onirycznymi syntezatorami i ckliwymi tekstami. Na jej koncertach panuje rozmarzona atmosfera\, pełna szczerych emocji. W 2025 dołączyła do wytwórni Tematy\, a na swoim koncie posiada kolaborację z takimi projektami jak Aluzja\, Powaby\, Bazgrołki oraz Mara. Jest aktywna na scenie od blisko 3 lat i dzieliła ją między innymi z Patrykiem Pietrzakiem\, Sewerynem oraz Dawidem Mopem. \nsprawdź muzykę:\n\nwejdź na instagram: https://www.instagram.com/clayknoty/ \n· OLGIA · znajduje w muzyce miejsce na całą gamę swoich emocji. Ubiera je w lirykę\, która odnajduje nić porozumienia z jej słuchaczami. Miesza nowe style\, i uniwersalnie podchodzi do tego „jaka muzyka powinna być”\, kieruje się ideą\, że tak długo jak muzyka będzie ją cieszyć\, będzie śpiewać country na zmianę z hip-hopem.\nsprawdź muzykę: https://open.spotify.com/artist/4NElRxOf1Ev12v4wZ5kivF…\nwejdź na instagram: https://www.instagram.com/olgia_b \n• nat cichocka • autorka tekstów i wokalistka z Łodzi\, która swoją przygodę z muzyką zaczęła dopiero 2 lata temu. Eksperymentując z różnymi stylami muzycznymi\, zrzesza fanów o różnych preferencjach. Jej muzyka to świeże połączenie alt-popu\, soulu i R&B\, z domieszką nostalgicznych brzmień lo-fi. Aktualnie szykuje materiał na debiutancką płytę\, ale mogliście usłyszeć ją między innymi na festiwalu Great September\, gdzie zaprezentowała utwory ze swojej EPki „CO DO JOTY”. Współpracowała z producentami takimi jak Miroff\, Dawid Płonka\, Lackluster czy Gabriela Cichy. Autorskie utwory nat będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo w podwórku wraz z jej zespołem. \nsprawdź muzykę: https://open.spotify.com/artist/5EAjCeLqtw5GFkmqFQy9al?si=JhaTYhb7TEm3s5MdI8zoHg\nwejdź na instagram: https://www.instagram.com/natcichocka \n• Ola Poskrop • Nie Aleksandra – bo dorosłość ją przeraża – najlepiej czuje się wśród zwierząt\, szczególnie owiec\, i blisko natury\, która jest dla niej źródłem spokoju i nieustannej inspiracji. Wrażliwa na świat i ludzi\, tworzy muzykę intuicyjnie – bez muzycznego wykształcenia\, artystycznych korzeni czy jednego\, jasno określonego gatunku. Jej celem nie jest trzymanie się sztywnych ram\, lecz eksperymentowanie i zabawa dźwiękiem. Pisze i śpiewa\, by dzielić się emocjami – jeśli jej utwory poruszą choć jedną osobę\, czuje się spełniona. Jej twórczość rodzi się z rozmów\, przeżyć i czułego spojrzenia na świat. \nsprawdź muzyke: https://open.spotify.com/artist/2CJ1ODOHx6DhVpaDJaq6dy?si=AaIZrgeFTUiIxR71ySHsOw\nsprawdź instagram: https://www.instagram.com/olaposkrop \n🔈Jeżeli i Ty chciałbyś zaprezentować siebie lub swój zespół na kultowej Scenie Ucho podczas następnej edycji\, odezwij się do nas! \n🔉kontakt: www.instagram.com/podworko.art/ \n🔊oprawa wizualna: staś marciniak (@stas) www.instagram.com/stas.marciniak \nPo więcej szczegółowych informacji sprawdzajcie nasze przyszłe posty! \n🔞Osoby niepełnoletnie\, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby\, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pełnoletnią pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.\n(link do pobrania zgody: http://ucho.com.pl/media/Zgoda-opiekuna-na-udzia%C5%82-w-koncercie.pdf?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1TOcDFeiikU8fCQEJIkOE9_nnsHyPIvudcy9WpHh8w7qqW75Nl1HEXskc_aem_9fY_0tITOqNSasTBJctPPQ) \n 
URL:https://podworko.art/event/open-podworko-vol-6-onna-wave/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/05/tlo-op6-na-wordpress.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250601T120000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250601T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250531T205235Z
LAST-MODIFIED:20250531T205235Z
UID:6466-1748779200-1748800800@podworko.art
SUMMARY:DZIEŃ DZIECKA podczas JAM STREETART vol.II
DESCRIPTION:JAM STREETART vol. II – niedziela – DZIEŃ DZIECKA! \nW najbliższą niedzielę w klubie PODWÓRKO.ART żądzą dzieci!\nZapraszamy dzieci oraz rodziców na niepowtarzalny\, podwórkowo-artystyczno-sportowy DZIEŃ DZIECKA połączony z dyskoteką na kultowej scenie UCHO! \nPodczas tej imprezy wszystkie uzbierane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc Zuzi\, która cierpi na padaczkę lekooporną.\nDołącz do naszej akcji i wesprzyj Zuzię🫶 \nWstęp od osoby = kupon na loterię = 10zł = każdy kupon wygrywa ! \nDodatkowo o godzinie 15:00 można zakupić dodatkowy los i wziąć udział w loterii nagród specjalnych ! Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na pomoc Zuzi. \nNa co możesz liczyć?\n-disco dla dzieci na kultowej scenie UCHO\n-specjalne strefy ART z dziecięcym malowaniem graffiti\n-podwórkowe kultowe zabawy typu: trzepak\, gra w klasy\, gra w gumę\n-animacje dla najmłodszych w tym zabawy sportowe\n-wielkie bańki mydlane\n-turniej gry w kapsle\n-dla matek i młodych kobiet kurs samoobrony \nWidzimy się zatem w niedziele w klubie PODWÓRKO.ART.\nBawimy się i POMAGAMY 💓 \nA wszystkim dzieciom życzymy zdrowia i czaderskiej zabawy przez cały rok. \nLink do zbiórki dla Zuzi: https://www.siepomaga.pl/zuzia-abucewicz \n 
URL:https://podworko.art/event/dzien-dziecka-podczas-jam-streetart-vol-ii/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/05/BANER_DZIEN_DZIECKA_1.2.jpeg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250531T120000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250601T200000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250523T190109Z
LAST-MODIFIED:20250523T190136Z
UID:6451-1748692800-1748808000@podworko.art
SUMMARY:JAM STREETART vol. II na Podwórko art
DESCRIPTION:Wracamy z artystycznym formatem na Podwórko! \nPrzed nami cało weekendowy event\, podczas którego będziecie mogli na żywo podziwiać powstawanie murali\, zawody parkourowe oraz otwarcie nowej strefy letniej 🫶\nWszystko powstanie we współpracy z Fundacją PUNKT oraz wieloma artystycznymi głowami. \n📍czas: 30.05-01.06\n📍miejsce: Podwórko.art\n📍wstęp: wolny \n🌻PIĄTEK:\nRozpoczynamy malowanie nowej strefy ogródkowej w Podwórko.art. Światowej klasy artyści odmalują nasze plenerowe przestrzenie (ściany wejściowe\, mury oraz bilterke) by powstały na nich nowe gdyńskie dzieła sztuki.\nJednocześnie otwieramy odświeżoną strefę letnią\, a wieczorem odbędzie się gorące burleskowe show by Freya Flame. \n•Otwarcie strefy letniej: https://www.facebook.com/events/1628861044417446\n•Burleska: https://www.facebook.com/events/4182671482022188 \n🌻SOBOTA:\nOd rana startuje MOVERS JAM\, czyli zawody parkourowe\, na które zjeżdża się środowisko sportowe z całej Polski.\nPodczas imprezy zobaczycie specjalne strefy outside\, inside\, wystawy foto & wideo\, a całość zwieńczy afterparty z udziałem artystów oraz chłopaków z Movers.\nPrzez cały dzień niezmiennie będziecie mieli okazje podziwiać malujących artystów\, a o nasze brzuchy zadba ekipa Ogniem I Piecem w akompaniamencie pysznych slajsów pizzy 🤝 \n•Movers Jam: https://www.instagram.com/moversplx/\n•Ogniem I Piecem: https://www.instagram.com/ogniemipiecem \n🌻NIEDZIELA:\nPrace artystyczne dochodzić będą powoli do końca\, a my (w przerwie po skoczeniu na wybory) przygotujemy dla Was wyjątkowy Dzień Dziecka z motywem street art’u i podwórkowych zabaw. \nOd czerwca oficjalnie rozpoczynamy sezon letni\, dlatego będzie mogli odwiedzać nas od czwartku do niedzieli w godzinach 16-22 w naszej nowej strefie ogródkowej!\nPo przekroczeniu bramy cofniecie się w czasie do prawdziwego podwórka\, jakie pamiętacie ze swojej młodości (albo młodości Waszych rodziców 😜). \nWstęp na całe wydarzenie jest wolny.\nWięcej informacji dotyczących artystów oraz atrakcji dowiecie się wkrótce! \nsponsorzy:\nFlora Development: https://floradevelopment.com \npartnerzy:\ngaleria PUNKT: https://www.instagram.com/punktgallery\npodwórko.art: https://www.instagram.com/podworko.art\nScena Ucho: https://www.facebook.com/klubucho
URL:https://podworko.art/event/jam-streetart-vol-ii-na-podworko-art-31-05-01-06-gdynia/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/05/layout-31-maja.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250531T120000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250531T233000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250513T172704Z
LAST-MODIFIED:20250513T172704Z
UID:6432-1748692800-1748734200@podworko.art
SUMMARY:Strefa Letnia | Ogródek | wielkie otwarcie + Movers Jam w Podwórko art
DESCRIPTION:czas: 31.05 sobotastart: 12:00wstęp: oczywiście wolny!\nTego dnia rozpoczniemy wspólnie sezon letni\, na który nie ukrywamy\, czekamy już od dłuższego czasu! Nic nie smakuje tak dobrze jak muzyka i napełniona szklanka pod chmurką \nNa naszej nowej strefie znajdziecie oczywiście świetnie wyposażony bar\, leciutki powiew morskiej bryzy\, mnóstwo miejsc do siedzenia klasycznego – tzw przy stolikach\, ale również masę leżaczków\, hamaków oraz innych ciekawych konstrukcji przeznaczonych do relaksu \nPoza tym\, czas urozmaici nam jeszcze kilka spraw. Będziecie mogli podziwiać na żywo jak lokalni artyści odnawiają farbami mury naszego klubu przenosząc na nie swe wizje. Na koniec wisienka; chłopaki z ekipy MOVERS organizują u nas jednocześnie parkour contest\, który poza samymi zawodami obejmuje również wspólny trening w naszej przestrzeni\, wystawę foto\, kino oraz afterparty!Jak widzicie dziać się będzie sporo jak na jeden dzień. Wpadajcie a gwarantujemy Wam sobotę jakiej jeszcze nie przeżyliście \nOd 31 maja na Strefie Letniej widzimy się cały sezon od środy do niedzieli w godzinach 16:00-22:00\nWięcej szczegółów o kolejnych atrakcjach podamy bliżej otwarcia.\nwięcej info o parkour jamie: https://www.instagram.com/moversplx
URL:https://podworko.art/event/strefa-letnia-ogrodek-wielkie-otwarcie-movers-jam-w-podworko-art/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/05/otwarcie-ogrodka-tlo-fb-3.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250530T200000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250530T200000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250316T123840Z
LAST-MODIFIED:20250316T124153Z
UID:6362-1748635200-1748635200@podworko.art
SUMMARY:The Burlesque Show by Freya Flame | GDYNIA
DESCRIPTION:Podwórko.art oraz Freya Flame – jedyna gdyńska performerka i producentka burleski mają zaszczyt zaprosić Was na trzecie w Podwórku.art prawdziwe burleskowe show! 🔥 \nGdzie? Podwórko.art | Scena muzyczna Ucho\, ul. Św. Piotra 2\, Gdynia\nKiedy? 30.05.2025\, otwarcie drzwi o 19:00\, start show o 20:00\nZa ile? 150 zł/os. \nCo to jest burleska? ✨ \nBurleska to rodzaj performance’u łączącego różne sztuki sceniczne (taniec\, teatr\, śpiew\, czasem i kuglarstwo lub akrobacje) ze stripem. Oryginalnie burleska parodiowała sztukę wysoką\, dlatego utrzymywana była w tonie komediowym\, dzisiaj może być też poważna lub nawet smutna\, lecz z zachowaniem rozrywkowego charakteru. Wszystko podane jest z klasą i elegancją. \nTego wieczoru zobaczycie na scenie:\n✨ Freya Flame – ognista dusza z zimnej północy\, producentka wydarzenia i pierwsza performerka burleski z Gdyni. \n✨ Furia di Velour – taneczny wulkan energii z Warszawy\, zdobywczyni tytułu Księżniczki Baltic Burlesque Gala 2024 oraz nagrody publiczności podczas Slavic Burlesque Festival 2023. \n✨ Moonlight Pixie – tegoroczna debiutantka stawiająca swoje pierwsze kroki na scenie pod skrzydłami Freyi Flame. \n✨ Rose de Noir – pochodząca z Łodzi performerka i producentka wielu wydarzeń burleskowych\, od morza po góry\, reprezentantka Polski na wielu zagranicznych festiwalach. \n✨ Doriss Stefańska – aktorka\, konferansjerka\, wokalistka\, saunamasterka\, po prostu kobieta renesansu\, która uwiedzie Was swoim śpiewem\, a także poprowadzi całą imprezę. \nDress code: dress to impress! Bądźcie ubrani elegancko\, sięgnijcie do szaf po najlepsze koszule\, kamizelki\, meloniki\, sukienki\, garsonki\, buty na najwyższym obcasie i najczerwieńsze szminki 💋 W burlesce nie istnieje pojęcie “za dużo” i dotyczy to także widowni. \nBierzcie przyjaciół\, drugie połówki i wbijajcie tłumnie do Podwórka.art! \nWażne informacje:\nWydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.\nBilety należy kupić przed wydarzeniem na wskazanej stronie www.\nShow nie ma charakteru ciągłego\, a pomiędzy aktami planujemy przerwy.\nProsimy o NIENAGRYWANIE całych występów – fragmenty\, boomerangi i zdjęcia jak najbardziej mile widziane.
URL:https://podworko.art/event/the-burlesque-show-by-freya-flame-gdynia/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/grafika-ekstra-30.05_20250213_103353_0000.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250524T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250524T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250415T204158Z
LAST-MODIFIED:20250415T204158Z
UID:6399-1748109600-1748109600@podworko.art
SUMMARY:Metal Sorcery Fest Fundacji Nucifera Vol. 1
DESCRIPTION:Pierwsza odsłona Metal Sorcery Fest już nadciąga! 24 Maja w znanym z prestiżowych koncertów gdyńskim Podwórko.art na Scenie Ucho będzie można podziwiać ponownie wyróżniające się lokalne talenty\, wspierane przez Fundację Nucifera. Stęskniliśmy się bardzo za metalowymi świętami\, które zawdzięczały swą magiczną aurę zarówno wiernej i zaangażowanej publiczności\, jak i żywiołowym występom niezwykłych artystów. Dlatego przygotowujemy się do rozbujania tej imprezy z całą mocą jaka drzemie w naszych kapelach! \nZa nami dwa lata organizowania Bitew Zespołów\, na które przybywali tłumnie goście. W tym roku również szykujemy turniej dla najbardziej walecznych zawodników\, a tymczasem poszerzamy naszą działalność o bardziej festiwalową formułę dla przyjemności artystów. Metal Sorcery to okazja dla nas\, by promować obiecujących muzyków z undergroundu\, którzy zasługują na rozgłos i zapewnić im miejsce w najlepszych klubach w Polsce. Dla Was to również niesamowita szansa\, aby doznawać nowych olśnień oraz obejrzeć swoje ulubione zespoły w profesjonalnym wydaniu\, tak więc przyjdźcie koniecznie i zabierzcie ze sobą wierną ekipę! \nMiejsce: PODWÓRKO.ART / SCENA UCHO\, GDYNIA\n18.00: Wejście\n19.00: WARDUST\n20.00: EVERYTHING IS FIRE\n21.00: FEAST OF ASHES\n22.00: ZENITH\nBilety: 50 PLN \nWardust:\n\nZasłużony zwycięzca ostatniej Bitwy Zespołów Fundacji Nucifera otworzy dla Was koncert i zaskoczy powalającą dawką blackened deathu. Nie zapomnijcie przyjść o czasie\, gdyż z pewnością nie chcecie przegapić tego wielkiego scenicznego show! \nEverything Is Fire:\n\nJeśli wiesz co właściwie znaczy termin Brutal Death Metal z całą pewnością ta część line-up’u wywrze na Tobie najwięcej bodźców.\nPrzygotujcie się na wszystko\, bo ten bezkompromisowy band nie bierze jeńców! \nFeast Of Ashes:\n\nKolejna inkarnacja członków znanej ze zwycięstw na Bitwach Zespołów kapeli Murugan. Tym razem poza melodeath i groove metalem usłyszeć będziecie mogli wpływy wielu innych stylów\, gdyż w nowym składzie chłopaki czerpią garściami zarówno z ekstremalnych klimatów\, jak alternatywy! \nZenith:\n\nOd crust punka przez black\, aż po deathcore\, ten zespół jest tyglem ekstremalnych nurtów około metalowych oraz nieograniczonej barierami gatunkowymi filozofii bezustannego karania się muzyką. Zenith zawsze dąży tylko do jednego – dania srogiego czadu!
URL:https://podworko.art/event/metal-sorcery-fest-fundacji-nucifera-vol-1/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/04/plakat-poziom.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250518T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250518T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250116T124253Z
LAST-MODIFIED:20250116T124253Z
UID:6225-1747591200-1747591200@podworko.art
SUMMARY:ARMIA – Wojna i Pokój 2025
DESCRIPTION:W 2025 roku zespół Armia rusza w trasę koncertową\, na której będzie można usłyszeć utwory z ich najnowszej płyty „Wojna i pokój”. To jedenasty studyjny krążek w czterdziestoletniej historii zespołu\, który zapisał się na kartach polskiej muzyki rockowej takimi płytami jak: „Legenda” czy „Duch”.\n„Wojna i pokój” to kontynuacja niepowtarzalnego stylu zespołu\, który charakteryzuje się oryginalnym połączeniem poetyckich tekstów Tomasza Budzyńskiego i tajemniczej muzyki\, wymykającej się wszelkim utartym schematom.\nNa koncertach zespół występuje w składzie: Tomasz Budzyński – wokal\, Stanisław Budzyński – gitara\, Dariusz Budkiewicz – gitara basowa\, Amadeusz Kaźmierczak – perkusja\, Jakub Bartoszewski – waltornia i klawisze.
URL:https://podworko.art/event/armia-wojna-i-pokoj-2025/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/01/Armia_25_1920x1080-ucho-media.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250517T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250517T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250427T170447Z
LAST-MODIFIED:20250427T170719Z
UID:6404-1747504800-1747504800@podworko.art
SUMMARY:WBW 2025 • Gdynia • eliminacje 4 • Bitwa Freestyle
DESCRIPTION:XIX edycja WBW Freestyle Battle \n🏆 WBW 2025 · Gdynia · eliminacje 4\n📅 17 MAJA 2025 (sobota) start 18:00\n🚩 Podwórko ART – Gdynia\, ul. Św Piotra 2 \njury: TBA\, TBA\, TBA\nprowadzący: TBA\ndj: TBA \n📺 PPV – 19\,99 zł – https://wbwfreestyle.pl/ppv\n✍‍️ ZGŁOSZENIA – https://wbwfreestyle.pl/zapisy\n📋 REGULAMIN – https://wbwfreestyle.pl/regulamin \n🚫 Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Wzór do pobrania: https://wbwfreestyle.pl/zgoda \nWszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem. \n#wbw2025 #nowerozdanie \nSprawdzaj:\nhttps://wbwfreestyle.pl/\nhttps://www.youtube.com/wbwtv\nhttps://www.instagram.com/wielkabitwa\nhttps://www.facebook.com/WielkaBitwaWarszawska/ \n\n @wielkabitwawarszawska \n\n  \n❓ WBW – odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza\, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle’u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie\, co może odpowiednio zmotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników. \n❓ FREESTYLE – styl wolny\, słowna improwizacja\, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania\, sztuka składania rymów na poczekaniu. \n❓ BATTLE / BITWA – najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji\, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.
URL:https://podworko.art/event/wbw-2025-gdynia-eliminacje-4-bitwa-freestyle/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/04/492610661_1229106385891731_1047083999390812392_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250510T190000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250510T190000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250211T180153Z
LAST-MODIFIED:20250211T180153Z
UID:6259-1746903600-1746903600@podworko.art
SUMMARY:BORN OF OSIRIS + Ingested\, Entheos\, The Voynich Code | 10.05.25 | Gdynia
DESCRIPTION:Born of Osiris jest jednym z wiodących przedstawicieli nowoczesnego\, progresywnego grania. Zespół założony w 2003 roku na przedmieściach Chicago zasłynął z całkowicie innego podejścia do deathcore’u niż inne grupy w tamtym czasie. Połamane rytmy\, syntetyzatory\, agresywne riffy przechodzące w piękne melodie to tylko kilka elementów składających się na niesamowite show\, które amerykanie prezentują za każdym razem gdy występują na żywo. Jednak zespół przeszedł organiczną ewolucję – progresywny rozwój\, który pozwolił im wejść na wyższy poziom. Grupa posiada na swoim koncie sześć albumów studyjnych\, a ich najnowszym wydaniem jest „Angel or Alien” z 2021 roku\, podbijając serca fanów. \nIngested tworzy wybitnie brutalną mieszankę deathcore’u i slam death metalu\, obok której ciężko przejść obojętnie. Powstały w 2006 roku zespół z Manchesteru od lat kształtuje ekstremalną scenę metalową\, łącząc techniczną precyzję z nieustępliwą agresją. Ich muzyka to mieszanka miażdżących riffów\, bezlitosnych wokali i intensywnych blast beatów\, które definiują ich unikalne brzmienie. Ich przyszłość wydaje się równie ekscytująca\, jak ich dotychczasowe dokonania. Na swoim koncie posiadają siedem albumów studyjnych\, a najnowszym z nich jest „The Tide of Death and Fractured Dreams” z ubiegłego roku. \nEntheos to amerykańskie duo\, które od swojego powstania w 2015 roku eksploruje granice progresywnego death metalu i technicznej brutalności. Ich muzyka to unikalne połączenie intensywnej agresji\, wirtuozerskich umiejętności oraz atmosferycznych i elektronicznych elementów. Dzięki oryginalnemu podejściu do kompozycji i innowacyjnemu brzmieniu szybko zyskali uznanie na scenie metalowej. Entheos\, mimo stosunkowo krótkiej działalności\, wydało trzy albumy\, które ugruntowały ich pozycję na scenie progresywnego metalu. Najnowszym z nich jest „Time Will Take Us All” z 2023 roku. \nPortugalczycy z The Voynich Code nie biorą jeńców. Zespół założony w Lizbonie w 2013 roku dynamicznie łączy techniczny deathcore z progresywnymi elementami\, co wyróżnia ich na współczesnej scenie metalowej. Ich twórczość przyciąga fanów poszukujących zarówno intensywności\, jak i złożoności w metalowych kompozycjach. Do tej pory zespół wydał dwa albumy studyjne\, jednak nic nie wskazuje aby grupa spoczęła na laurach. \nBORN OF OSIRIS & INGESTED + ENTHEOS + THE VOYNICH CODE\n📅10.05.2025 / Gdynia\, Podwórko.art | Scena Ucho \n🎟BILETY:\nhttps://bit.ly/BORN_OF_OSIRIS_GD \n🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl\, Going\, Empik Bilety\, Eventim Polska\, Ebilet\, Ticketmaster Polska \n⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️ \n❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat\, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.\nWzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica \n📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/ \n🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania. \n➡ BORN OF OSIRIS (USA / Sumerian Records) – progressive metalcore / djent\n🌐 https://www.facebook.com/bornofosiris\n🌐 https://www.instagram.com/boocrue/ \n🔊 “Angel or Alien”: https://www.youtube.com/watch?v=8rvZSm2dXMg\n🔊 “Illuminate”: https://www.youtube.com/watch?v=XjxtBrId4Q4\n🔊 “White Nile”: https://www.youtube.com/watch?v=4ShzP_M7W-k \n➡ INGESTED (Wielka Brytania / Metal Blade Records) – deathcore / slam death metal\n🌐 https://www.facebook.com/ingesteduk\n🌐 www.instagram.com/Ingested \n🔊 “A Path Once Lost”: https://www.youtube.com/watch?v=3WyjdtbPvw4\n🔊 “Paragon of Purity “: https://www.youtube.com/watch?v=vxGyDToa1V4\n🔊 ”Pantheon”: https://www.youtube.com/watch?v=eTaJhfVfKHw \n➡ ENTHEOS (USA / Metal Blade Records) – progressive metal\n🌐 https://www.facebook.com/entheosband\n🌐 https://www.instagram.com/entheosofficial/ \n🔊 ”An End to Everything”: https://www.youtube.com/watch?v=gMoS7ZBRwN4\n🔊 ”A Thousand Days”: https://www.youtube.com/watch?v=rttDAatSAIc\n🔊 ”All for Nothing”: https://www.youtube.com/watch?v=QyrQOMQrbIQ \n➡ THE VOYNICH CODE (Portugalia / Unique Leader Records) – technical deathcore\n🌐 https://www.facebook.com/thevoynichcode\n🌐 https://www.instagram.com/thevoynichcode/ \n🔊”The Art of War”: https://www.youtube.com/watch?v=2FQoQuW1Ohs\n🔊”A Flicker of Life”: https://www.youtube.com/watch?v=y4pS5vZJ9lM\n🔊”The Darkest Side Of Truth”: https://www.youtube.com/watch?v=4xKEPxULPmE\n—————————————\nWpadaj na Instagram➡http://bit.ly/Nasz-instagram\nPolub nasz profil➡http://bit.ly/Nasz–Facebook
URL:https://podworko.art/event/born-of-osiris-ingested-entheos-the-voynich-code-10-05-25-gdynia/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/BORN-OF-OSIRIS-FB-HEADER-GDYNIA.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250509T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250509T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250507T185359Z
LAST-MODIFIED:20250507T185359Z
UID:6425-1746813600-1746813600@podworko.art
SUMMARY:Chór KAMERALNIE zaprasza na Koncert pt. "IT'S MY LIFE"
DESCRIPTION:18:00 – otwarcie bramek\n19:00 – start koncertu \nChór Kameralnie pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk zaprasza na Koncert pt. “It’s my life”.\nZ przyjemnością zaśpiewamy dla Państwa nasz repertuar jubileuszowy\, który wykonaliśmy w październiku z okazji jubileuszu 15-lecia. Przy akompaniamencie niezwykłych muzyków: Adama Pietrzaka\, Jarosława Stokowskiego oraz Krzysztofa Paula zabierzemy Państwa w muzyczną podróż\, podczas której każdy znajdzie jakiś kawałek siebie. Serdecznie zapraszamy na majówkę z Chórem Kameralnie 🙂\nWstęp wolny.
URL:https://podworko.art/event/chor-kameralnie-zaprasza-na-koncert-pt-its-my-life/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/05/tlo-2.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250503T200000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250503T200000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250309T204851Z
LAST-MODIFIED:20250309T204851Z
UID:6304-1746302400-1746302400@podworko.art
SUMMARY:EXCITINGNIGHT22/dm40pl
DESCRIPTION:Już 22 raz spotkamy sie w majówkę w 3city.\nPo rocznej przerwie ponownie wracamy do gdyńskiego klubu Podwórko.art | Scena Ucho\nTegoroczna edycja odbędzie się w ramach inicjatywy #dm40pl\nWejście do klubu od godziny 20:00.\nTax. 40 PLN.\nWięcej info niebawem.
URL:https://podworko.art/event/excitingnight22-dm40pl/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/476352757_1155667386560053_3536502856175095912_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250430T200000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250430T200000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250318T161036Z
LAST-MODIFIED:20250318T161036Z
UID:6367-1746043200-1746043200@podworko.art
SUMMARY:Ziomcy | + Karuzelkaaa | Skarb Państwa Tour
DESCRIPTION:Pierwszy koncert Ziomcy w Gdyni\, z nami gościnie Karuzelkaaa z nowym materiałem\, bierzemy merch\, cash only\, kto pierwszy ten lepszy. \n30.04.2025 \nGdynia\, Podwórko Art \n20:00 Bramki\n20:30 Karuzelkaaa\n21:15 Ziomcy \ngfx: @pupka4321 \nKontakt: ziomcy@gmail.com \nwww.ziomcy.pl
URL:https://podworko.art/event/ziomcy-karuzelkaaa-skarb-panstwa-tour/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/unnamed-4.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250426T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250426T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250309T204623Z
LAST-MODIFIED:20250309T204623Z
UID:6301-1745690400-1745690400@podworko.art
SUMMARY:DIY Hardcore Punk Fest vol. 17
DESCRIPTION:Siedemnasta edycja festiwalu!\nTak samo jak w ostatnich latach: \n– warm-up w Desdemonie 25 kwietnia\nhttps://www.facebook.com/events/9003686113020550/ \n– koncert w Podwórko.art 26 kwietnia \n26th APRIL (Saturday) AT PODWÓRKO.ART: \nWARCOLLAPSE (Sweden) – d-beat hardcore\nhttps://www.instagram.com/warcollapse_official\nhttps://phobiarecords.bandcamp.com/album/warcollapse-deliberate-indoctrination-lp \nBIAŁA GORĄCZKA (Poland/Germany) – anarcho-punk\nhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100063715329900 \nSWORDWIELDER (Sweden) – crust\nhttps://wieldthesword.bandcamp.com \nMERYL STREEK (Ireland) – avantgarde punk\nhttps://www.merylstreek.com\nhttps://merylstreek.bandcamp.com\nhttps://www.facebook.com/merylstreek\nhttps://www.instagram.com/merylstreek_\nhttps://linktr.ee/merylstreek \nALARM! (Sweden) – hardcore punk\nhttps://alarmhardcore.bandcamp.com/album/alarm\nhttps://www.facebook.com/alarmhardcore\nhttps://www.instagram.com/alarmhardcore/ \nANTIGEN (Czech Republic) – melodic d-beat crust\nhttps://www.facebook.com/antigenpunk\nhttps://www.instagram.com/antigenband\nhttps://antigenpunk.com\nhttps://antigen.bandcamp.com \nRADICAL KITTEN (France) – queer punk\nhttps://radicalkitten.bandcamp.com\nhttps://www.facebook.com/radicalkittenband\nhttps://www.instagram.com/radical_kitten_ \nURBICYD (Poland) – crustcore\nhttps://www.facebook.com/urbicyd\nhttps://urbicyd.bandcamp.com \n18.00 (6PM) / 100 PLN (25 euro) tylko gotówka na bramce (cash only) \n================================ \n25th APRIL (Friday) WARM-UP GIG AT DESDEMONA CLUB: \nINFERNO PERSONALE (Germany) – raw punk\nhttps://infernopersonale.bandcamp.com \nINDUSTRY (Germany) – peace punk\nhttps://www.instagram.com/industryinternational\nhttps://industrypunk.bandcamp.com \nXIAO (Sweden) – powerviolence / hardcore\nhttps://www.instagram.com/xiaohardcore\nhttps://xiaopv.bandcamp.com \nYELL. (Poland) – dark hardcore\nhttps://www.facebook.com/yell.darkpunk\nhttps://www.instagram.com/yell.darkpunk \n 
URL:https://podworko.art/event/diy-hardcore-punk-fest-vol-17/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/475250333_1152727483525664_3419191103594675006_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250412T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250412T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250309T204237Z
LAST-MODIFIED:20250410T163153Z
UID:6298-1744480800-1744480800@podworko.art
SUMMARY:Tribute To Seattle: koncert-hołd dla muzyki Grunge
DESCRIPTION:🔱ℝ𝕆𝔸𝔻ℍ𝕆𝔾 𝔹𝕆𝕆𝕂𝕀ℕ𝔾 ZAPRASZA🔱 \nSeattle – miasto siostrzane Gdyni\, miasto otoczone lasami\, nadmorski port\, dynamicznie rozwijająca się metropolia\, słynąca z tolerancji i krzewienia kultury. A to nie wszystko co łączy naszą przepiękną Gdynię z największym miastem stanu Washington. Wspólną cechą jest również muzyka! Na przełomie lat ’80 i ’90 Seattle stało się stolicą Grunge’u – muzyki\, która zrewolucjonizowała ówczesny świat. Nirvana\, Alice In Chains\, Soundgarden\, Mudhoney\, czy Mother Love Bone\, to pionierzy tej rewolucji\, która zmieniła na zawsze świat muzyki. Czasy kiedy na ulicy królowała flanela\, martensy\, a z telewizorów i radia wybrzmiewał „Smells Like Teen Spirit” powrócą na jeden wieczór już 12 kwietnia w rocznicę śmierci nieodżałowanych frontmanów Nirvany i Alice In Chains – Kurta Cobain’a i Layne Staley’a.\nTribute To Seattle to cykl koncertów składających się z utworów zespołów sceny muzycznej Seattle. Jest to kontynuacja idei zapoczątkowanej w marcu 2003 r.\, kiedy to w Gdyni odbył się pierwszy koncert pod hasłem Tribute To Seattle organizowany mi. przez Tymona Tymańskiego oraz Grzegorz ‘Guzika’ Guziński.\nNa 13 edycji TTS wybrzmią 4 zespoły. Usłyszycie zarówno covery utworów gigantów Grunge’u jak i ich autorskie kompozycje. \n🎪 GDZIE: Podwórko.art | Scena Ucho\n📅 KIEDY: 12 kwietnia 2025 (sobota)\n⏰ DRZWI: 18:00\n💥 START: 19:00\n🎟️ BILETY: 60-80pln (https://evently.pl/events/8449-tribute-to-seattle-2025-gdynia?) \nLINE-UP:\n18:00 bramka\n19:00-19:45 𝗙𝗥𝗘𝗔𝗞\n20:00-20:45 𝗡𝗜𝗥𝗔 𝗡𝗜𝗦𝗘\n21:00-22:00 𝗕𝗥𝗢𝗞𝗘𝗡 𝗦𝗧𝗥𝗜𝗡𝗚𝗦\n22:15-… 𝗦𝗘𝗔𝗧𝗧𝗟𝗘 𝗦𝗨𝗜𝗖𝗜𝗗𝗘 𝗕𝗔𝗡𝗗 \n❗ ZAGRAJĄ ❗ \n🔥 𝕊𝔼𝔸𝕋𝕋𝕃𝔼 𝕊𝕌𝕀ℂ𝕀𝔻𝔼 𝔹𝔸ℕ𝔻\nJest to projekt powołany specjalnie z okazji powrotu kultowego już wydarzenia\, jakim jest Tribute to Seattle. Zespół po razy kolejny stanie na scenie gdyńskiego Ucha\, aby zabrać Was w podróż do lat 90-tych. Załóżcie swoje najlepsze flanele i trampki i bawcie się razem z nami! Główny core kapeli tworzą artyści przez lata występujący w Trójmiejskich zespołach\, którzy niejednokrotnie pojawiali się na scenach całej Polski!\n‘Pretender’ https://www.youtube.com/watch?v=SGZWm3wsWcw \n🔥 𝔹ℝ𝕆𝕂𝔼ℕ 𝕊𝕋ℝ𝕀ℕ𝔾𝕊\nto muzyczny twór\, który wziął się z chaosu i nostalgii\, łącząc siły muzyków z Coldfish\, Antidotum i Ślimaki i wielu innych już dawno zapomnianych. To nie tylko band\, to rockowy organizm\, który przyciąga każdego\, kto ma instrument i odwagę\, by hałasować. Pierwszy Tribute To Seattle? To oni – grunge’owe dusze w ciałach dziadków po czterdziestce\, którzy nadal wierzą\, że młodość kończy się dopiero na emeryturze. Więcej wokalistów niż zdrowego rozsądku\, więcej pasji niż budżetu – oto rock w najczystszej\, surowej formie! \n🔥 ℕ𝕀ℝ𝔸 ℕ𝕀𝕊𝔼\nNira Nise (wymawiane dokładnie tak\, jak się pisze!) to alt-rockowy zespół\, który zrodził się z pasji do surowego brzmienia z inicjatywy charyzmatycznej frontmanki. Warszawska formacja inspiruje się głównie zakurzoną już sceną Seattle i grupami\, które wyróżniają się silnymi\, kobiecymi wokalami\, takimi jak Hole czy The Distillers. Krzyczane wokale\, proste riffy i podarte rajstopy to nieodłączne elementy ich koncertów.\nFB: https://www.facebook.com/niranisemusic\n‘Blame is Mine’ https://www.youtube.com/watch?v=okzHnOBdc8I \n🔥 𝔽ℝ𝔼𝔸𝕂\nTrio z Lublina\, które dostarcza słuchaczowi masę melodii podanej w formie chaotycznej energii. Grupa założona została w 2017 przez trzy różne osobowości\, których inspiracje i doświadczenia pozwoliły stworzyć trwały i oryginalny na skalę polski rockowy kolektyw. FREAK zagrał dziesiątki koncertów w Polsce podczas tras odwiedzając nie tylko kluby ale też większe sceny np. Juwenalia Politechniki Lubelskiej czy supporty przed takimi artystami jak Azyl P\, Organek\, Bajm\, Marek Piekarczyk czy Transgresja. FREAK zyskał uznanie ze strony takich mediów jak ESKA Rock\, Polskie Radio Trójka\, Radio Lublin i wielu innych rozgłośni radiowych. Przychodząc na koncerty nieobliczalnej grupy z Lublina trzeba przygotować się na tony energii i melodii\, które nie dadzą słuchaczowi na długi czas zapomnieć o zespole.\nFB: https://www.facebook.com/FREAKROCKBAND\n‘Bukiet Burz’ https://www.youtube.com/watch?v=oIgI3doD6Zs \n______________________________________________________\nPATRONAT Festiwalu Tribute To Seattle:\nTrójmiasto. pl\, Fobos Magazine\, Hałasy i Melodie\, Hells Horde\, Kvlt\, Metal Music Attack\, Gazeta Świętojańska\, Independent .pl\, Metal Duma Productions\, Z Innej Bajki\, RocKamila\, Wiara Rocka\, heavyrock .pl\, rock3miasto .pl\, Projekt Events\, Rock Kompas\, MetalRuleZ\, MetalSide\, Strefa Music Art.\, LupusUnleashed\, Szarpidrut PL\, Rock Rebelia – Niezależny Front Rockowy\, Metal Crush ‘zine\, Independent .pl Halkile\, Music Wolves\, Televizornia\, Skoncertowana Gazeta Muzyczna
URL:https://podworko.art/event/tribute-to-seattle-koncert-hold-dla-muzyki-grunge-2/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/481948967_1228307309304803_8410152660669346811_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250406T200000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250406T200000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250404T081525Z
LAST-MODIFIED:20250404T081525Z
UID:6388-1743969600-1743969600@podworko.art
SUMMARY:LIROY 30L TOUR KONCERT
DESCRIPTION:“LIROY 30L” czyli Trasa Jubileuszowa na 30 lecie Liroya!\nStart sprzedaży biletów już w czwartek o 20:00 na biletomat.pl oraz ebilet.pl\nLegenda polskiego rapu\, prekursor\, który zmienił oblicze muzyki w naszym kraju\, powraca na scenę\, by świętować 𝟯𝟬 𝗹𝗮𝘁 Legendarnego wydawnictwa „𝗔𝗹𝗯𝗼𝗼𝗺” który sprzedał się w nakładzie 500 000 egzemplarzy!Równocześnie uznajemy tą datę za Początek Rapu w Polsce!\nTo jednak nie wszystko – podczas trasy usłyszymy premierowe utwory z nowego wydawnictwa „7”! Każdy\, kto pamięta niezapomniane wersy takie jak “Scoobiedoo ya” czy “Scyzoryk”\, musi wznieść ręce do góry razem z nami! Liroy zaprasza na wyjątkowe koncerty w całej Polsce\, które będą nostalgiczną podróżą – od największych klasyków po świeże kawałki\, które na nowo podbiją scenę.—————————————————————————————————28.03 – Katowice | P2329.03 – Bielsko Biała | RudeBoy4.04 – Kraków | Hype Park6.04 – Gdynia | Podwórko.art | Scena Ucho12.04 – Wrocław | Transformator13.04 – Koszalin | G3825.04 – Szczecin | Kosmos27.04 – Warszawa | Oczki10.05 – Łódź | Lordis24.05 – Poznań | Nocny Targ Towarzyski—————————————————————————————————Liroy – właściwie Piotr Krzysztof Liroy-Marzec – to legenda polskiego hip-hopu\, raper\, producent muzyczny. Twórca przełomowej płyty Alboom (1995)\, która z ponad 500 tysiącami sprzedanych egzemplarzy osiągnęła największy sukces komercyjny w historii polskiego rapu. Liroy to również kilkukrotny laureat Fryderyków\, współpracujący z takimi artystami jak Ice-T\, Wzgórze Ya-Pa 3\, Kayah czy Michał Urbaniak. Sprzedał ponad milion płyt\, zdobywając miano najchętniej słuchanego polskiego rapera.
URL:https://podworko.art/event/liroy-30l-tour-koncert/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/04/unnamed-2.jpeg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250329T210000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250329T210000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250327T202155Z
LAST-MODIFIED:20250327T202155Z
UID:6373-1743282000-1743282000@podworko.art
SUMMARY:🎉22. URODZINY SCENY UCHO | INDIE NIGHT PARTY | PODWÓRKO ART🎉
DESCRIPTION:Już 29 marca będziemy świętować 22. urodziny miejsca\, które na mapie Trójmiasta zapisało się już na zawsze Za nami tysiące wydarzeń\, koncertów\, drinków na barze oraz niezapomnianych nocy!Chcielibyśmy Wam pięknie podziękować i wspólnie powspominać dawne czasy\, dlatego zapraszamy Was na stare\, dobre INDIE NIGHT PARTYPartnerem urodzin jest marka The Kraken! \nMiejsce: Podwórko.art | Scena UchoData: 29.03.2025Start: 21:00Muzycznie: od Cure do Blur i od AC/DC do Fontaines D.C. po Punk\, Funk i Gunk (pop). Adam Czajkowski zaprasza!Bilety: FREE z listy fb do 22:00 | 20 pln od 22:00 oraz bez listy* \n*bilety dostępne na bramce | lista fb (kliknij ‘Weź udział’ w wydarzeniu) zamyka się w dzień wydarzenia o godzinie 20:00 \nWięcej informacji wkrótce!
URL:https://podworko.art/event/%f0%9f%8e%8922-urodziny-sceny-ucho-indie-night-party-podworko-art%f0%9f%8e%89/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/unnamed-3-scaled.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250328T190000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250328T190000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250214T132255Z
LAST-MODIFIED:20250214T132255Z
UID:6275-1743188400-1743188400@podworko.art
SUMMARY:Koncert TURBO w Gdyni - Wiecznie młodzi w metalu + support
DESCRIPTION:Na początku 2025 roku zespół TURBO rusza w wiosenną trasę koncertową\, obejmującą około 20 wydarzeń. Będzie ona miała dwa główne tematy przewodnie:\n🔴 Premiera nowego albumu – pierwszego od ponad 11 lat i jednocześnie pierwszego w obecnym składzie. Podczas każdego koncertu zespół będzie grać utwory z nowego krążka.\n🔴 40-lecie „Smaku Ciszy” – grupa będzie świętować okrągły jubileusz tej legendarnej płyty.\nOczywiście podczas występów nie zabraknie największych hitów formacji\, które na stałe wpisały się w historię polskiego metalu. \nRok 2025 to także czas\, kiedy zespół Turbo będzie świętował niektóre rocznice urodzin swoich muzyków. Lider formacji\, Wojciech Hoffmann\, będzie obchodził 70 lat\, basista Bogusz Rutkiewicz 60\, perkusista Mariusz Bobkowski 45\, a najmłodszy z muzyków\, gitarzysta Przemysław Niezgódzki 40.\nTrasa koncertowa w 2025 roku będzie zatem okazją\, by na żywo poczuć moc Turbo\, grupy\, która nie zwalnia tempa i nie przestaje inspirować kolejnych pokoleń fanów metalu. Mimo upływu czasu\, imponujących liczb i rocznic – w tym 45 lat istnienia – zespół można zdecydowanie określić jako “Wiecznie młodzi w metalu”. 🤘\n——————————————–\n📅 Koncert w Gdyni – 28.03.2025 (piątek)\n🏛️ Podwórko.art\n📍 ul. Św Piotra 2\, 81-347 Gdynia \n🕖 19:00 – otwarcie drzwi\n🕢 19:30 – support\n🕣 20:30 – TURBO\n——————————————–\n🔴 Bilety online można nabyć klikając w poniższy link:\nhttps://bkb.pl/147512-1955b \n70 zł – przedsprzedaż – I pula (WYPRZEDANA)\n80 zł – przedsprzedaż – II pula\n90 zł – w dniu koncertu i na bramce\n——————————————-\nGrupa Turbo – legenda polskiego heavy metalu – powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu\, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce\, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny\, między innymi do Austrii\, Czech\, Irlandii\, Niemiec\, Słowacji\, Szwecji\, Wielkiej Brytanii\, a także do Rosji. \nW trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks\, Pretty Maids\, Helloween\, Running Wild\, Overkill\, Kreator\, Citron\, Sepultura\, Deep Purple\, Uriah Heep. \nFormacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw\, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”\, „Smak ciszy”\, „Kawaleria szatana”\, „Ostatni wojownik”\, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”. \nNa początku 2025 roku grupa planuje wydać swój nowy\, długo wyczekiwany przez fanów album.
URL:https://podworko.art/event/koncert-turbo-w-gdyni-wiecznie-mlodzi-w-metalu-support/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/468658923_1134660681362374_5950498095296475623_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250321T190000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250321T190000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250309T204035Z
LAST-MODIFIED:20250309T204035Z
UID:6294-1742583600-1742583600@podworko.art
SUMMARY:koncert PATRIARKH
DESCRIPTION:PATRIARKH jest wreszcie wolny od sporów sądowych\, a z jasną i świeżą wizją nowy zespół patrzy w świetlaną przyszłość. Głęboko zakorzeniony w tradycji i muzyce prawosławnej\, PATRIARKH łączy black i doom metal i zapowiada nową erę za pomocą wybitnych\, złowrogich schematów religijnych\, które ukrywają ich tożsamość pośród niezwykłych liturgii z fanami. Będzie to spotkanie\, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. \nBilety w pulach : \n1 pula 60 zł\n2 pula 70 zł\n3 pula 80 zł\ndzień koncertu 100 zł \nlink: https://ticketshow.pl/bilety/2139/koncert-patriarkh-gdynia-podworko-art.html
URL:https://podworko.art/event/koncert-patriarkh/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/480821632_1174068180741101_8294970011496626680_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250315T220000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250315T220000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250214T131434Z
LAST-MODIFIED:20250214T131434Z
UID:6270-1742076000-1742076000@podworko.art
SUMMARY:AFTER HOUSE by GROOVE DEE x DJ TECH & Friends
DESCRIPTION:AFTER HOUSE – Noc Pełna Elektronicznych Brzmień! \nZapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – AFTER HOUSE\, które odbędzie się 15 marca 2025 w klimatycznym klubie Podwórko.art Gdynia! Startujemy punktualnie o 22:00 i bawimy się do rana przy najświeższych brzmieniach sceny elektronicznej. \n🔊 Muzyka: House\, Tech House\, Progressive House\n🎧 Line-up:\n·Groove Dee (3city/PL) – Mistrz energetycznych miksów i tanecznych wibracji\n·DJ Tech (Oslo/NO) – Specjalista od futurystycznych i pełnych mocy setów \nCzeka na Was potężne nagłośnienie\, hipnotyzujące bity oraz niepowtarzalna atmosfera muzycznego uniesienia. \nNie przegap okazji\, by poczuć puls najlepszej elektroniki! \n📍Podwórko.art | Scena Ucho\n📍15.03.2025\n📍Bramka od 22:00\n📍Bilety 20/30 PLN* \n*bilety w promocyjnej cenie 20 PLN dostępne z listy FB dla każdego kto kliknie ‘Wezmę udział’ w wydarzeniu do dnia imprezy do godziny 20:00 \nZarezerwuj tę datę i widzimy się na parkiecie!
URL:https://podworko.art/event/after-house-by-groove-dee-x-dj-tech-friends/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/15-03-EVENT-TLO.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250314T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250314T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250309T203734Z
LAST-MODIFIED:20250309T203734Z
UID:6291-1741975200-1741975200@podworko.art
SUMMARY:Winyle Tour 2 | Closterkeller\, Kobranocka\, Proletaryat |
DESCRIPTION:Kobranocka\, Proletaryat\, Closterkeller \nGdynia – 14.03.2025 – Podwórko Art. ul św. Piotra 2 \nOtwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00 \nBilety przedsprzedaż pierwsza pula 99 zł\, druga pula 120zł w dniu koncertu 130 zł \nBilety do nabycia w systemie Ticketmaster\, eBilet\, Kup Bilecik \nTicketmaster\nhttps://www.ticketmaster.pl/artist/winyle-tour-bilety/1213244 \nKup Bilecik\nhttps://www.kupbilecik.pl/baza/13463/Winyle+Tour+2/. \nEbilet\nhttps://www.ebilet.pl/muzyka/rock/winyle-tour-2 \nTrasa koncertowa “Winyle Tour 2” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne\, które połączy na jednej scenie trzy legendarne polskie zespoły: Kobranockę\, Proletaryat i Closterkeller. Rozpoczynająca się 21 lutego 2025 roku we Wrocławiu\, trasa obejmie 12 miast w całej Polsce\, oferując fanom niezapomniane wieczory pełne klasycznych brzmień lat 80. i 90. \nPodczas “Winyle Tour 2” każdy z zespołów zaprezentuje w całości swoje kultowe albumy: \nProletaryat – Czarne Szeregi\nKobranocka – Sztuka jest skarpetką kulawego\nClosterkeller – Scarlet \nProletaryat – “Czarne Szeregi” (1993) \nTrzeci studyjny album Proletaryatu\, “Czarne Szeregi”\, ukazał się w 1993 roku i stanowił znaczący krok w karierze zespołu. Po dwóch punkowych płytach grupa zdecydowała się na cięższe\, bardziej metalowe brzmienie\, co było ryzykownym\, ale przełomowym posunięciem. Album zawiera utwory takie jak “Co jest” i “Wystarczy iskra”\, które łączą mocne riffy z refleksyjnymi tekstami. \nKobranocka – “Sztuka jest skarpetką kulawego” (1987) \nDebiutancki album toruńskiej Kobranocki\, wydany w 1987 roku\, to konglomerat muzyki młodzieżowej lat sześćdziesiątych i punk rockowych schematów. Teksty pełne metafor i surrealistycznego humoru nadają płycie unikalny klimat. Album zawiera takie utwory jak “Ela\, czemu się nie wcielasz?”\, “Kombinat” i “Ballada dla samobójców”\, które stały się klasykami polskiego rocka. \nClosterkeller – “Scarlet” (1995) \nCzwarty studyjny album Closterkellera\, wydany w 1995 roku\, uznawany jest za jedno z najważniejszych dzieł zespołu. “Scarlet” łączy w sobie kobiecą wrażliwość z metalową drapieżnością\, a utwory takie jak “Śniło” i “California” pokazują różnorodność stylistyczną grupy. Album osiągnął status złotej płyty\, sprzedając się w nakładzie 80 tysięcy egzemplarzy. \nDodatkowym powodem do świętowania jest 40-lecie działalności Kobranocki\, zespołu\, który na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. \nBilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży. To niepowtarzalna okazja\, by usłyszeć na żywo utwory\, które kształtowały polską scenę muzyczną i wciąż inspirują kolejne pokolenia fanów.
URL:https://podworko.art/event/winyle-tour-2-closterkeller-kobranocka-proletaryat/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/03/463121482_953315463492682_4226823865145431982_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250307T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250307T233000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20241127T191153Z
LAST-MODIFIED:20241127T191153Z
UID:6113-1741370400-1741390200@podworko.art
SUMMARY:PUNKY REGGAE live 2025
DESCRIPTION:PUNKY REGGAE live 2025 / GDYNIA \n07.03.2025 / piątek – godz. 18:00\nPodwórko.art (UCHO)\, ul. Św. Piotra 2\nFARBEN LEHRE + THE BILL + ZENEK KUPATASA + DE ŁINDOWS \n🔴 Cena biletów:\n100 PLN (przedsprzedaż do 31.12.2024)\n110 PLN (przedsprzedaż od 01.01.2025)\n120 PLN (dzień koncertu) \n🔴 Sprzedaż biletów / ONLINE: \n🌐 KUPBILECIK\nwww.kupbilecik.pl/imprezy/145451/Gdynia/Punky+Reggae+Live+2025 \n🌐 BILETYNA\nhttps://biletyna.pl/koncert/Punky-Reggae-live-2025/Gdynia \n🌐 E-BILET\nhttps://sklep.ebilet.pl/211387707509702755 \n🌐 TICKETMASTER\nwww.ticketmaster.pl/event/1070498189 \n🌐 BILETOMAT\nwww.biletomat.pl/bilety/punky-reggae-live-2025-gdynia-62604 \n🌐 STAGE 24\nhttps://stage24.pl/events/de-lindows-zenek-kupatasa-farben-lehre-the-bill-podworko-art-3650 \n✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯ \n👉FB Farben Lehre: www.facebook.com/farbenlehreofficial\n👉FB The Bill: www.facebook.com/thebillpunkrockband\n👉FB Zenek Kupatasa: www.facebook.com/zenek33\n👉FB De Łindows: www.facebook.com/delindows\n👉FB Podwórko.art: www.facebook.com/podworko.art\n___________________ \n✯✯✯ farben lehre ✯✯✯ \n🎼 Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 15 płyt studyjnych\, 6 DVD oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce\, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited\, Die Toten Hosen\, New Model Army\, Toy Dolls\, U.K. Subs\, G.B.H.\, Vibrators czy Dritte Wahl. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live\, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast\, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową. \nŻywiołowe koncerty zawsze grane “na 100%”\, to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od blisko dwudziestu lat zespół gra blisko sto koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. W 2021 roku zespół świętował swoje 35 urodziny! Z tej okazji ukazały się takie jubileuszowe wydawnictwa jak: CD „Pieśni XX wieku”\, winyl+dvd „Akustycznie”\, winyl+cd-split „Farben Lehre & Sexbomba” oraz unikalna CD-kompilacja „Friends For Friends”\, na której 35 zaprzyjaźnionych kapel\, wykonuje własne wersje utworów FARBEN LEHRE. Natomiast w marcu 2023 roku ukazał się ostatni jak dotychczas studyjny album zespołu\, zatytułowany “Na zdrowie”\, zatem wiele utworów z tego krążka pojawia się w aktualnej setliście koncertowej. Nie da się zatem ukryć\, że wiecznie młody kwartet z Mazowsza absolutnie nie zwalnia tempa\, wciąż zaskakuje\, ma nowe pomysły i z nową energią podejmuje kolejne wyzwania na swojej muzycznej drodze! \nMuzyka FARBEN LEHRE jest energiczna\, melodyjna\, pełna radości grania i absolutnie wolna od kompleksów. Ostre\, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Od samego początku płockiej kapeli przyświecało oraz wciąz przyświeca następujące motto:\n“Gramy dopóki sprawia nam to przyjemność\, dopóki mamy coś do powiedzenia\, dopóki starcza nam sił i dopóki to co robimy będzie komukolwiek potrzebne …” \n🎹 FARBEN LEHRE (skład):\nWojtek Wojda – wokal\, teksty\nKonrad Wojda – gitara\, wokal\nFilip Grodzicki – gitara basowa\nGerard Klawe – perkusja \n👉 FB: www.facebook.com/farbenlehreofficial\n👉 Strona oficjalna: www.farbenlehre.plocman.pl\n👉 YT: www.youtube.com/c/FarbenLehreOfficial\n👉 Forum FL: www.facebook.com/groups/128720613848739 \n🎬 Teledyski FARBEN LEHRE:\n🌐 ANIOŁY I DEMONY: www.youtube.com/watch?v=rjPP5iQnFQg\n🌐 PRZEBUDZENIE: www.youtube.com/watch?v=K6hf5tqI8zU\n🌐 SPODNIE Z GS-u: www.youtube.com/watch?v=g3g7BXEoz7o\n🌐 SAMO ŻYCIE: www.youtube.com/watch?v=DsssrbVgJTk\n🌐 NA ZDROWIE: www.youtube.com/watch?v=IEDwBQ4IlqQ\n🌐 FARBEN LEHRE: www.youtube.com/watch?v=_zv4atF7CcM\n🌐 ALI-BABA: www.youtube.com/watch?v=kSeUmKJ7tWk\n🌐 BELLA CIAO: www.youtube.com/watch?v=3-nVl7_8zqo\n🌐 STACJA WOLNOŚĆ: www.youtube.com/watch?v=rcpNzcUWfFg\n___________________ \n✯✯✯ the bill ✯✯✯ \n🎼 THE BILL powstał w 1986r w Pionkach z inicjatywy Kefira i Skóry. Pierwsze lata działalności\, to głównie próby\, koncerty na lokalnych scenach i…częste zmiany składu. Ostateczny skład zespołu z tego okresu\, to : Skóra\, Kefir\, Soko\, Mielony. W 1990 The Bill’a opuszcza Skóra\, a na wokalu jego miejsce zajmuje Soko. Zespół w składzie trzyosobowym zostaje zaproszony do Jarocina ’92 i zdobywa tam nagrodę publiczności. Fakt ten\, rozpoczyna kolejny etap działalności. Pojawia się pierwsza płyta “The Biut”. Jej sprzedaż zaskakuje wszystkich. W ciągu kilku tygodni\, sprzedaje się około 60.000 egzemplarzy. Zespół koncertuje\, zalicza kolejne festiwale jarocińskie\, przygotowując kolejne płyty. Pojawiają się: “Początek Końca” oraz “Sex and Roll”. Latem 1996 roku THE BILL nagrywa czwartą płytę “Daję Wam Ogień” i… zawiesza działalność na 8 lat. \nW 2004 roku kapela wraca na scenę i okazuje się\, że o niej nie zapomniano. Miejsce Soka\, grającego na basie zajmuje Maciek\, wokalistą zostaje Kefir\, który gra również na gitarze\, a za perkusją – bez zmian – zasiada Mielony. W 2007 roku ukazuje się piąta płyta “Niech Tańczą Aniołowie”. A zaraz po niej zespół wydaje archiwalny materiał z lat 1988-1990 zatytułowany “Lekcja Historii”. Rok 2009 rozpoczyna się dla The Bill’a udziałem w wielkiej trasie koncertowej “Punky Reggae Live”. Tu zespół poznaje Sebka\, gitarzystę zespołu Strajk. Pada propozycja wspólnego grania i od tej pory THE BILL to kwartet. W tym składzie nagrał materiał na siódmą płytę. “Historie Prawdziwe”\, która pojawiła się w 2009 roku. Jednocześnie firma Lou & Rocked Boys wydaje materiał archiwalny z lat 86-90. Płyta nosi tytuł “Lekcja Historii”. W 2010 roku odchodzi Maciek Stępień\, a rok później Robert “Mielony” Mielniczuk. Miejsce za bębnami zajmuje Artur “Artie” Woźniak a na basie Gerard Chodyra. Kolejne lata to ciągłe koncerty w salach klubowych i na festiwalach. W 2013 THE BILL wydaję płytę “8siem”. W tym samym roku pojawia się płyta the best\, wydana przez MTJ. Zaraz potem miejsce Sebka zajmuje Jędrek. W tym składzie zespół występuje na dużej scenie festiwalu Przystanek Woodstock 2014\, a zapis tego koncertu ukazuje się na płycie CD. Pod koniec wakacji 2014r. Polskę opuszcza Arti\, co oznacza kolejną zmianę w kapeli. Tym razem perkusistą The Billa zostaje Łukasz “Ringo” Nowak\, a skład uzupełnia w 2015r basista Ludomir “Ludek” Szymański. W tym czasie THE BILL ponownie\nstaje się kapelą “pionkowską”. Lata 2016-22 to liczne koncerty w klubach oraz na festiwalach rockowych min. Woodstock 2017\, Czochraj Bobra\, Izerbejdżan Punk Fest\, Rock Na Bagnie\, Cieszfanów. Zespół jest stałym gościem Punk-Festu\, największej punkowej imprezy w Polsce oraz cyklu koncertów Był Kiedyś Jarocin. \nW sierpniu 2022r. następuje kolejna zmiana składu. Miejsce Ludka zajmuje Tomasz „Zawada” Zawadzki\, a w listopadzie do składu wraca Artur „Artie” Woźniak. Rok 2023 przynosi kapeli kolejne koncerty i festiwale. Szczególnie intensywna okazuje się jego końcówka. The Bill gra wspólna trasę z KSU\, a zaraz potem wchodzi do studia by nagrać swoją dziesiątą płytę pt. ”The Kada”. Zawiera ona 10 utworów odnoszących się do ostatnich lat życia w Polsce. Płyta ukazuje się w kwietniu 2024r. nakładem MTJ. W lutym 2024r. kapela rusza w trasę Punky Reagge Live\, wspólnie z Farben Lehre i Leniwcem. Trasa odnosi spory sukces\, czego dowodem są wyprzedane bilety i tłumy na widowni. Lato tego roku również nie jest czasem odpoczynku. THE BILL bierze udział w 30 edycji Pol’and’Rock\, grając koncert zamykający Małą Scenę. Zaraz potem grupa udział w trzech koncertach festiwalu Rockowizna. Rok 2024 kończy drugą trasą z KSU\, podczas której promuje swoją ostatnią płytę… \n🎹 THE BILL (skład):\nKefir – wokal\, gitara\nJędrek – gitara\nZawad – gitara basowa\, wokal\nArtie – perkusja \n👉 FB: www.facebook.com/thebillpunkrockband\n👉 YT: www.youtube.com/@thebill1986 \n🎬 Teledyski THE BILL:\n🌐 CO JA TU ROBIĘ?: www.youtube.com/watch?v=s_5ZxxsG0zo\n🌐 ŚWINIE: www.youtube.com/watch?v=olqyyYywZuI\n🌐 NIECH TAŃCZĄ ANIOŁOWIE: www.youtube.com/watch?v=FosCx3nMzHk\n🌐 TO CO TERAZ: www.youtube.com/watch?v=qGlu_W5zAN4\n🌐 KIBEL (live): www.youtube.com/watch?v=mI2Ot4I3LMY\n🌐 PIOSENKA DLA ŻOŁNIERZA (live): www.youtube.com/watch?v=xTMwURawweE\n___________________ \n✯✯✯ zenek kupatasa ✯✯✯ \n🎼 ZENEK KUPATASA to jeden z najbardziej zapracowanych ludzi na polskiej scenie niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy\, pisze piosenki i wydaje płyty własnym sumptem. Mając 15 lat założył zespół Kabanos\, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Ma na koncie 10 solowych albumów – od metalowego walca w wymyślonym języku (“33”) po płytę dla dzieci na jednym motywie perkusyjnym (“Na Jedno Kopyto”). Ostatnie albumy są kwintesencją jego stylu: punk-metalowe\, motywujące hymny ze swoistą dla niego filozofią\, nieprzynależną twardo do żadnej konwencji\, a stawiającą na szczerość\, wrażliwość\, humor i wolność przekazu. Obecnie promuje drugą część concept albumu “Rezyliencja II – Jakie to jest piękne” poświęconego budowaniu odporności na otaczającą nas rzeczywistość i odzyskiwaniu utraconych sił. Na koncertach nigdy nie wiadomo\, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę\, gdzie kompletnie zaciera się granica między zespołem\, a publicznością. Wspomagają go w tym na scenie: gitarzysta Jurek Halapenio\, basista Włodek Bombel oraz perkusista Boguś Bambaryła. \n🎹 ZENEK KUPATASA skład:\nZenek Kupatasa – wokal\, gitara\nJurek Dostałsię-Halapenio – gitara\nWłodek Bombel-Świszczypała – bas\nBoguś Bambaryła – perkusja \n👉 Strona oficjalna: www.zenek33.pl\n👉 FB: www.facebook.com/zenek33\n👉 YT: https://www.youtube.com/@zenek \n🎬 Teledyski ZENEK KUPATASA:\n🌐 SŁONECZKO: www.youtube.com/watch?v=PwhLcjWlH5Q\n🌐 DZIECIAK: www.youtube.com/watch?v=1cqwWaPo_B4\n🌐 BUDZIK: www.youtube.com/watch?v=PwClw4Az4Z0\n🌐 ZIMNE OGNIE: www.youtube.com/watch?v=PhudeLlXAKw\n🌐 ZDROWO JEBNIĘTY: www.youtube.com/watch?v=5T16PG5lzhc\n🌐 ŚLIMAK: www.youtube.com/watch?v=Qf6F0WdrcF4\n🌐 JEDNOROŻEC: www.youtube.com/watch?v=_w7DtPxBElE\n🌐 ALEŚ PRZYPOMNIAŁ: www.youtube.com/watch?v=Ilul4xGdm04\n___________________ \n✯✯✯ de łindows ✯✯✯ \nZespół powstał w Katowicach w 2002 roku. Muzycy mają za sobą wiele koncertów\, zagranych w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Z powodzeniem występowali na takich festiwalach\, jak: Przystanek Woodstock/Pol’and’Rock Festival (trzykrotnie)\, B-Festival\, Jarocin\, Punk Island (SK)\, Underground Fest (SK)\, Keltska Noc (CZ)\, Hajnówka Rock Festival\, Punk Fest czy Czad Festiwal\, gdzie zagrali obok Anti Flag\, the Offspring czy Billy Tallent. Od kilku edycji pojawiają się gościnnie na koncertach trasy Punky Regge Live. W ostatnich latach DE ŁINDOWS trzykrotnie wystąpili na “Pomarańczowej Trasie” zespołu Kult\, a w latach 2022-23 zagrali dwa koncerty na żywo w Antyradiu\, transmitowane na antenie. \nNajnowsza\, siódma płyta DE ŁINDOWS nosi tytuł “Pożar w burdelu”. Znajduje się na niej 15 nowych numerów\, które stanowią kwintesencję 20 lat grania zespołu. Jest to połączenie ostrych numerów z celnymi i dosadnymi tekstami\, takimi jak tytułowy “Pożar w burdelu” czy “Spacer w deszczu bomb”. Jednak panowie z DE ŁINDOWS nie byliby sobą\, gdyby nie podeszli z przymrużeniem oka do niektórych istotnych spraw społecznych. Dlatego na płycie znajdziecie historię Janusza z Onr-u\, który lubił jeździć na rowerze i kibola Dawida\, co po kresce był szczery\, a jednocześnie muzycy „skarżą się” publicznie\, bo nie chcą ich puszczać w Radio Maryja\, a tak właściwie są tu po to\, żeby popsuć Ci dzień. \nW tym wybuchowym\, energetycznym miksie agresywnych riffów i dających chwilę wytchnienia melodyjnych piosenek zespół czuje się najlepiej. Singlami promującymi płytę są “Nielegalna” oraz “Nie chcą nas puszczać w Radio Maryja”. Płytę\, jako bonus\, dopełniają dwa covery: “Spodnie z GS-u” (Farben Lehre) oraz “Codziennie” (Apatia). \n🎹 DE ŁINDOWS (skład):\nMarcin „Jagoda“ Jagodziński – wokal\nRadek „Morda“ Margasiński – gitara\, chórki\nPatryk „Bentol“ Bendkowski – gitara\, chórki\nPatryk „Maciak“ Maciak – gitara basowa\, chórki\nPrzemek „Krzysiak“ Krzisiński – perkusja \n👉 FB: www.facebook.com/delindows\n👉 Strona oficjalna: https://delindows.pl\n👉 YT: www.youtube.com/@DeLindows1 \n🎬 Teledyski DE ŁINDOWS:\n🌐 JANUSZ Z ONR-u: www.youtube.com/watch?v=v4nKHOFyomw\n🌐 NIELEGALNA: www.youtube.com/watch?v=mta80KKIomw\n🌐 TRAMWAJE: www.youtube.com/watch?v=oVdVqNxfT7o\n🌐 MAMY TYLKO SIEBIE: www.youtube.com/watch?v=bDQASCB06K8\n🌐 PARAWAN: www.youtube.com/watch?v=Yyqytl9Pl3E\n🌐 TRZYMAJ MNIE ZA RĘKĘ: www.youtube.com/watch?v=vkxntmBfMvs
URL:https://podworko.art/event/punky-reggae-live-2025/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2024/11/465053937_1099770674844757_4032545953332346418_n-1.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250306T160000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250306T170000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250128T141848Z
LAST-MODIFIED:20250214T124503Z
UID:6235-1741276800-1741280400@podworko.art
SUMMARY:Bars & Melody "The Final Tour" | 06.03.2025 | Polska trasa
DESCRIPTION:💥Bars and Melody powracają ze swoją ostatnią trasą koncertową!💥 \n📍Data: 06.03.2025\n📍Miejsce: Podwórko.art | Scena Ucho\n📍Otwarcie bram: 19:00\n📍Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/156250/Gdynia/Bars+%26amp%3B+Melody/ \nhttps://www.seetickets.com/event/bars-and-melody-final-tour/ucho/3214673\n*Bilety VIP zawierają cały dodatkowy pakiet benefitów.\n📍Więcej informacji podamy Wam wkrótce! \n____________________\n· Bars and Melody ·\n10 lat temu Bars and Melody zaistnieli na muzycznej scenie\, gdy Simon Cowell zdecydował się nacisnąć złoty brzęczyk w brytyjskim Mam Talent. Po 10 latach zespół ma na swoim koncie 4 studyjne albumy\, niezliczoną liczbę singli oraz wyprzedane koncerty na całym świecie.\nChłopaki już nie mogą się doczekać\, aby wystąpić przed swoimi fanami po raz ostatni. \n·https://www.facebook.com/barsandmelody\n·https://www.instagram.com/barsandmelody/\n·https://www.youtube.com/@BarsAndMelodyOfficial\n·https://www.barsandmelody.tv
URL:https://podworko.art/event/bars-melody-the-final-tour-06-03-2025-polska-trasa/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/01/bars-and-melody-przerobione.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250301T190000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250301T230000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20241223T173105Z
LAST-MODIFIED:20241223T173105Z
UID:6151-1740855600-1740870000@podworko.art
SUMMARY:HUNTER
DESCRIPTION:Otwarcie bram: 18:00\nSupport: 19:00\nHunter: 20:00\nBilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/150617/Gdynia/HUNTER/ \n—-\n40 lat minęło… 🙂 Bez przerw\, zawieszeń i w większości na pełnym gazie 🙂 I choć\, jak mówią na mieście – szczęśliwi czasu nie mierzą – to jednak z obojętnie której strony patrząc – to bezspornie dość sporo 🙂 I dlatego należałby to jakoś uczcić! 🙂 Poza tym przecież każda okazja do świętowania jest właściwa! Warto też wziąć pod uwagę fakt a wręcz nierozsądnie byłoby nie brać pod uwagę tematu biologii.. 😉 Nie możemy więc z całą pewnością obiecać\, że dotrwamy do 50.. [mimo\, że wciąż cali ze stali (oprócz paru detali;)]. A więc tym bardziej to uczcijmy! A jeśli dotrwamy – tym lepiej! Też to uczcimy!!! 🙂\nAle już do rzeczy. Będą Goście 🙂 Dużo Gości. Planujemy kogoś na każdym koncercie. Będą na wybranych koncertach byli muzycy jak Brooz i Goliash\, będą zaprzyjaźnieni\, będą także Ci\, których szanujemy\, lubimy\, wspieramy. Będą oczywiście zaproszone zespoły. Na niektórych koncertach pojawi się Chór Kantata! To także oznacza\, że setlista będzie przekrojem tych 40. lat i będzie się zmieniać w ciągu roku\, a czasem z koncertu na koncert. Ale i młodsi i starsi Hunterianie usłyszą utwory na których się wychowywali. Do tego postaramy się Was zaskoczyć i sprawić kilka niespodzianek. Czasem uprzedzimy. A czasem zza węgła 😉 Tak\, żeby było super 🙂 Przygotowujemy także sporo okolicznościowych\, pamiątkowych\, XXXX – trasowych gadżecików i odzienia\, które weźmiemy ze sobą na koncerty.\nPamiętając i nieco naginając słowa klasyka – „spieszmy się kochać zespoły\, tak szybko odchodzą..” 😉 – zapraszamy Was na nie serdecznie! Będzie duuużo miłości (ognistej i głośnej) a my będziemy zaszczyceni i piekielnie wniebowzięci jeśli dołączycie do nas w tym XXXX\, jubileuszowym 2025 roku zaczynając już od wiosennej\, pierwszej części :)))\n—-
URL:https://podworko.art/event/hunter-3/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2024/12/unnamed-1.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250228T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250228T180000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250218T204515Z
LAST-MODIFIED:20250218T204742Z
UID:6279-1740765600-1740765600@podworko.art
SUMMARY:OPEN PODWÓRKO VOL.4 | 28.02 | SKRUBOL I WIELE WIĘCEJ
DESCRIPTION:👉OPEN PODWÓRKO VOL.4 | 28.02 | PODWÓRKO ART | GDYNIA👈 \n@podwórko.art zaprasza na czwartą edycję swojego flagowego wydarzenia promującego nową falę artystów! Tym razem event zwieńczy gość\, którego w Trójmieście nie trzeba nikomu przedstawiać 😤🔥 \n👂28 lutego 2025\, piątek\n👂Podwórko.art | Scena Ucho\n👂30 PLN (sprzedaż online w podpiętym linku & na bramce) \n📢TIME TABLE📢\n18:00 · otwarcie bramek\n19:00 · Cypek\n19:45 · Suva\n20:30 · Sami\n21:30 · GLOWJOB\n22:30 · Skrubol \nOpen Podwórko to świeże spojrzenie na lokalną scenę muzyczną. Przyglądamy się tym\, którzy odsłuchów nie liczą (jeszcze) w milionach\, a ich twórczość zasługuje na zaprezentowanie szerszej publice! \nArtyści\, którzy wystąpią na czwartej edycji: \n· Cypek · artysta z Gdyni\, który nie kryje sympatii do Trójmiasta. Uwielbia nadmorski klimat\, który w numerach przeplata zwinnie ze swoją nastoletnią codziennością. Nie ma wiodącego gatunku\, ceni sobie różnorodność. Jak sam mówi najlepiej czuję się w rapie\, funku\, soulu i R&B. Jego nadchodzący projekt „to też minie” EP opowiada o codziennych przeciwnościach losu\, z którymi zmaga się każdy z nas\, jednocześnie zawierając w utworach także wszystkie dobre\, warte zapamiętania momenty\, które doprowadziły go do miejsca\, w którym się znajduje. „to też minie” EP to historia opowiedziana na swój oryginalny sposób w 5 różnorodnych utworach. Głównymi inspiracjami Cypka są tacy artyści jak KAYTRANADA\, Hubert.\, Daft Punk\, Lil Yachty. \nsprawdź muzykę: linktr.ee/cypektoja\nwejdź na instagram: www.instagram.com/cyprian_chomik \n· Suva · 20-letni wokalista i producent. Jego twórczość to szeroki wachlarz brzmień hip hopowych z elementami jazzującymi oraz soulowymi\, ale także nie stroni od newschoolowych soundów. W swoich kawałkach w stu procentach stara się zbudować unikatowy klimat\, który wprowadza słuchaczy w jego osobisty świat. \nsprawdź muzykę: hyperfollow.com/suvaa\nwejdź na instagram: www.instagram.com/suva__________ \n· Sami · MC\, artysta\, plastyk z bydgoskiej ławeczki zaznajomiony z trójmiejskimi rejonami \nsprawdź muzykę: linktr.ee/sami_z_laweczki\nwejdź na instagram: www.instagram.com/sami_z_laweczki \n· GLOWJOB™ · Bounce\, dużo hiphopu i wkurve polotu. Oto składniki\, które wybrano do stworzenia idealnych zawadiakuw . Ale profesor Glowus przypadkowo dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik: Związek HH! I tak narodziły się GLOWJOBÓWKI! Światowej sławy i o nad przyrodzonej sile\, Chujka\, Szajka i Barburbar\, postanowiły poświęcić życie walce ze złem i występkiem! \nsprawdź muzykę: linktr.ee/GLOWJOBIK\nwejdź na instagram: www.instagram.com/mxc_sch\nwww.instagram.com/skutikuti\nwww.instagram.com/maciejglowaxki\nwww.instagram.com/rare.mara \n· Skrubol · polski raper i producent muzyczny\, jeden z braciaków G-BROS\, znany z unikalnego połączenia klasycznego rapu z nowoczesnymi brzmieniami. Jego teksty często zagłębiają się w głębokie osobiste i społeczne tematy\, oferując słuchaczom refleksyjne i prowokujące do myślenia treści. Skrubol wydał kilka albumów\, które ukazują jego liryczną głębię i muzyczną wszechstronność. Jest również ceniony za energetyczne występy na żywo\, które przyczyniły się do budowy lojalnej bazy fanów. Projekty Skrubola z innymi artystami dodatkowo wzbogaciły jego muzyczne portfolio i wpłynęły na jego rozwój jako artysty. \nsprawdź muzykę: g-bros.pl\nwejdź na instagram: www.instagram.com/skrubol \n🔈Jeżeli i Ty chciałbyś zaprezentować siebie lub swój zespół na kultowej Scenie Ucho podczas następnej edycji\, odezwij się do nas! \n🔉kontakt: www.instagram.com/podworko.art/ \n🔊oprawa wizualna: staś marciniak (stas) www.instagram.com/stas.marciniak \nPo więcej szczegółowych informacji sprawdzajcie nasze przyszłe posty! \n🔞Osoby niepełnoletnie\, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby\, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pełnoletnią pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.\n(link do pobrania zgody: http://ucho.com.pl/media/Zgoda-opiekuna-na-udzia%C5%82-w-koncercie.pdf?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1TOcDFeiikU8fCQEJIkOE9_nnsHyPIvudcy9WpHh8w7qqW75Nl1HEXskc_aem_9fY_0tITOqNSasTBJctPPQ)
URL:https://podworko.art/event/open-podworko-vol-4-28-02-skrubol-i-wiele-wiecej/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/6_FB_tlo_ogloszenie_skrubol-WSZYSCY.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250222T190000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250222T190000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250206T172441Z
LAST-MODIFIED:20250210T111601Z
UID:6251-1740250800-1740250800@podworko.art
SUMMARY:Live Tribute Act to RAMMSTEIN | 22.02.2025
DESCRIPTION:\m/ Live Tribute Act to RAMMSTEIN by FEUERWASSER \m/ \nPodwórko.art / Scena UCHO\nUl. Św. Piotra 2\, 81-347 Gdynia \nOtwarcie klubu: godz. 19:00\nPoczątek koncertu: godz. 20:00 \n22 lutego 2025 na scenę Gdyńskiego Klubu Podwórko.art / Scena UCHO powróci FEUERWASSER.\nBędziemy się bawić przy muzyce zespołu Rammstein zagranej na żywo przez najlepszy w Polsce Tribute tego zespołu.\nKto ich widział ( i słyszał ) wie\, że muzycy Feuerwasser się “w tańcu nie pier…..” i “jeńców nie biorą”\nTak w skrócie można podsumować to co będzie się działo na koncercie w Uchu. \nSprawdźcie krótką relację z koncertu w 2023 roku https://www.youtube.com/watch?v=zQQm9uCXeLA \nBilety:\n85 zł\, przedsprzedaż\n100 zł\, w dniu koncertu \nDostępne w:\nSalony EMPIK\, Salony muzyczne RIFF oraz\n1. Biletyna – https://bilety.io/MxbP9\n2. Goingapp – https://goingapp.pl/wydarzenie/live-ttribute-act-to-rammstein-by-feuerwasser/gdynia-luty-2025\n3. Empikbilety – https://empikbilety.pl/wydarzenie/live-ttribute-act-to-rammstein-by-feuerwasser/gdynia-luty-2025\n4. Kupbilecik – https://kbq.pl/155055\n5. Panbilet – https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Gdynia/2931/Feuerwasser+-+Live+Tribute+Act+to+RAMMSTEIN/\n6. Stage24 – https://stage24.pl/events/feuerwasser-tribute-to-rammstein-by-feuerwasser-podworko-art-klub-ucho-4222 \nFEUERWASSER na Facebooku\nhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100067263240732\nYouTube
URL:https://podworko.art/event/live-tribute-act-to-rammstein-22-02-2025/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/Tribute-to-ramm-tlo-poprawione.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250221T180000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250221T220000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250104T144855Z
LAST-MODIFIED:20250104T144932Z
UID:6187-1740160800-1740175200@podworko.art
SUMMARY:PEJA SLUMS ATTACK | GDYNIA | START TRASY
DESCRIPTION:Slums Attack powraca z nowym albumem po 12 latach! Więcej informacji już niedługo.
URL:https://podworko.art/event/peja-slums-attack-gdynia-start-trasy/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/01/thumbnail.jpg.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250215T210000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250215T210000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250128T141415Z
LAST-MODIFIED:20250128T141446Z
UID:6231-1739653200-1739653200@podworko.art
SUMMARY:ROCK & MORE party | prowadzenie: Mucha | 15.02
DESCRIPTION:🎸ROCK & MORE party🎸 to nasz własny scenariusz na Dzień Singla (choć pary są mile widziane) – robimy imprezę łączącą różne gatunki muzyczne z naciskiem na rocka! \n📍start imprezy: 21:00\n📍miejsce: klub Podwórko.art | Ul. Świętego Piotra 2\n📍cena biletu na bramce: 25 pln / 15 pln z listy FB\n*kliknij ‘Weź udział’ w wydarzeniu i już jesteś na liście!\n*listę FB zamykamy o godzinie 19:00 w dzień imprezy \nTego wieczoru Mucha zaserwuje Wam porządną dawkę rocka\, alternatywy\, electro\, a nawet i hip hop🖖 \nJeśli jesteście fanami eventów typu Indie Night party\, Skok w Rock czy Rock’n’Beats to na pewno dobrze trafiliście. Spotykamy się\, by poszaleć do rana i kto wie\, gdzie nas ten sobotni wieczór poniesie💥 \nprofil Muchy: https://www.facebook.com/MichandMuch\nkontakt: https://www.instagram.com/podworko.art/ \nEvent dla osób pełnoletnich (18+)
URL:https://podworko.art/event/rock-more-party-prowadzenie-mucha-15-02-podworko-art/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/01/rock-and-more-fb-wydarzenie.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250214T220000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250214T220000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250206T172227Z
LAST-MODIFIED:20250206T172227Z
UID:6247-1739570400-1739570400@podworko.art
SUMMARY:A wszystko to... are negative thoughts // (80s/90s/00s party) Gdynia
DESCRIPTION:NA PLAYLIŚCIE MIN:\nMAANAM MATA LADY PANK LEOSIA BAJM QUEBO ICH TROJE PODSIADŁO TYMEK ZALEWSKI DODA ŁZY MAM TĘ MOC I HAKUNA MATATA \nNa tej imprezie spotkamy wszystkich\, którzy wpisali i wpisują się w historię muzyki popularnej w Polsce.\nZnasz “Białą Armię” na pamięć\, a w samochodzie wzdychasz do “Jungle Girl”?\nSiedzisz w autobusie z liściem na głowie\, niczym patointeligencja?\nCzy może po prostu jesteś po prostu osobą żądną pełnokrwistych banger’ów z upodobaniem do nostalgii? \nTa impreza jest dla Ciebie.\nI dla mnie też\, gdyż będę na niej puszczał muzę.\nDj BezdomnyPies\, 2022\, koloryzowane \nImpreza będzie jednocześnie afterem po koncercie zespołu Figo i Samogony! Cena biletu na koncert zawiera już wejście na afterparty. \nMiejsce: Podwórko.art | Scena Ucho\nBilety: 20zł do 23:00\n30zł po 23:00
URL:https://podworko.art/event/a-wszystko-to-are-negative-thoughts-80s-90s-00s-party-gdynia/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/475874869_1200289852100316_3827218387900395550_n.jpg
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250208T220000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250208T220000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20250201T225559Z
LAST-MODIFIED:20250201T225559Z
UID:6244-1739052000-1739052000@podworko.art
SUMMARY:Trzymaj x After by Hamer Kot & Podwórko.art
DESCRIPTION:Ekipa Trzymajowa powraca do Was po przerwie\, tym razem odwiedzając Gdynie 🫶 \nNajpierw przejmują Fyrtel\, gdzie odbędzie się całodniowy event z koncertami\, wernisażem \, dyskusją i filmem\, a na wieczór rozgoszczą się u nas na Podwórku\, by móc zwieńczyć ten piękny dzień bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej 🤝 \nTego wieczoru zagra dla Was Hamer Kot\, tak\, że poczujecie się jak w domu (tylko takim bardzo głośnym\, który się buja)! \nKilka słów od DJ: Gram muzykę już parę dobrych lat. Miałem przyjemność dzielić scenę z prze kozackimi artystami\, grać przy wschodzie i zachodzie słońca na rozgrzanym piasku plaż czy zamykać Sopockie kluby szukając aftera z gramofonem pod pachą. Jeżeli miałbym opisać jakie gatunki muzyczny grałem\, to nie starczyłoby miejsca albo mojego czasu. Ale jest jeden aspekt\, który niezmiennie towarzyszy mi w przygodzie muzycznej – groove. \nW powietrzy wisi hip-hop? Zajebiście.\nTupiemy 4/4? Ajaaak.\nFunky shit bro? Hold my joint. \n📍Sobota 08.02.2025\n📍Podwórko.art | Scena Ucho\n📍Bramki otwieramy o 22:00\n📍Wbitka symboliczne 15 pln z listy FB (kliknij ‘Weź udział’ w wydarzeniu do 20:00 dnia imprezy / 20 pln po 20:00 \nWięcej info już niedługo!
URL:https://podworko.art/event/trzymaj-x-after-by-hamer-kot-podworko-art/
ATTACH;FMTTYPE=image/png:https://podworko.art/wp-content/uploads/2025/02/trzymaj-after-hamer-2.png
END:VEVENT
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Warsaw:20250202T190000
DTEND;TZID=Europe/Warsaw:20250202T210000
DTSTAMP:20260626T160604
CREATED:20241127T151515Z
LAST-MODIFIED:20241127T190259Z
UID:6105-1738522800-1738530000@podworko.art
SUMMARY:BALTIC SOUND Maciej Łyszkiewicz - premiera albumu
DESCRIPTION:Zapraszamy serdecznie na koncert i premierę albumu Macieja Łyszkiewicza\, gdyńskiego muzyka\, pianisty\, kompozytora i lidera wielu trójmiejskich formacji\, takich jak No Limits\, Łyczacza\, Iza&Latynoscy Brothers\, The Q oraz Leszcze. \nPo 35 latach grania z różnymi zespołami i pojawiania się gościnnie na płytach takich artystów jak Golden Life\, Apteka zaprosił do nagrania płyty sygnowanej swoimi nazwiskiem artystów z którymi współpracował już w przeszłości\, ale również młodych\, zdolnych wokalistów. \nMuzycznie to podróż przez fascynację autora wszystkich piosenek Macieja Łyszkiewicz przez muzykę soulową\, funkową\, popową\, czasami latin z dużymi wpływami jazzu. \nWśród artystów \, którzy śpiewają na albumie o tytule BALTIC SOUND są Anna Męczyńska(No Limits)\, Iza Kowalewska\, Julita Zielińska\, Magda Zmuda\, Maks Pabjańczyk\, Borys Hanczewski oraz Łukasz Fudala. \nNa scenie zagra zespół w składzie\nPaweł Błędowski – gitara\nMax Kowalski – electric double bass\nSławek Dumański – perkusja\nMichał Sasinowski – saksofon\nGrzegorz Kusio – akordeon\nPaweł Hulisz – trąbka\nMaciej Łyszkiewicz. – fortepian \nPiotr Bonar – prowadzenie koncertu \nA kto zaśpiewa tego wieczoru\, dowiedzą się ci\, którzy kupią bilety i pojawią się na koncercie 2.02.2024. o godzinie 19tej. \nNa koncercie będzie można nabyć jeszcze gorącą\, premierową płytę Macieja Łyszkiewicza i otrzymać autografy od artystów biorących udział w tym projekcie\nAutor projektu logo Krzyszof Winciorek. \nBilety w cenie 60 pln:\nW dniu koncertu: 70 pln\nBilety: Maciej Łyszkiewicz / Gdynia / 2025-02-02\, 19:00 🎵 WYBIERZ MIEJSCE \nPartnerzy medialni: Zawsze Pomorze\, Radio Gdańsk\, trojmiasto.pl\, Radio Jazz Kultura\, jazzsoul.pl
URL:https://podworko.art/event/baltic-sound-maciej-lyszkiewicz-premiera-albumu/
ATTACH;FMTTYPE=image/jpeg:https://podworko.art/wp-content/uploads/2024/11/BALTIC-SOUND-COLLECTIVE-foto.jpg
END:VEVENT
END:VCALENDAR<!-- WP Super Cache is installed but broken. The constant WPCACHEHOME must be set in the file wp-config.php and point at the WP Super Cache plugin directory. -->